XCLT2150 21.5 inch IPS Screen WiFi Digital Cloud Photo Frame Wall Mounted LED Advertising Machine, Plug Type:UK Plug(Black)
SKU: EDA007690702A
Sale Sold out
In Stock
CHN This item is shipped from China.
Processed in 0–3 days
Quantity
Product Details
Features:
1. Wireless remote cloud transmission, photos and videos can be sent and received instantly.
2. 10-point touch panel, easy to operate.
3. Full-viewing HD IPS screen, high-fidelity colors, more delicate picture quality.
Parameters:
1. System:
CPU: RK3326 1.6GHZ Quad-Core
RAM: 2G
Memory: 32G
Operating system: Android 11.0
2. Display:
Screen size: 21.5 inches
Resolution: 1920x1080
Contrast: 1000
Brightness: 250cdm2
Screen ratio: 16:9
3. Media playback:
Video format: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV, etc., support 1080p
Image format: jpeg, jpg
4. Interface:
SD: SD card, (support 32GB max)
Mini USB: USB OTG
USB Host: USB Host 2.0x1
Power jack: DC power input
Headphone: 3.5mm stereo headphone output
5. Wireless mouse: support
6. Wireless keyboard: support
7. Speaker: 2x2W