LP133WF7-SPB1 13.3 inch 30 Pin High Resolution 1920x1080 Laptop Screens IPS TFT LCD Panels
SKU: CLS7206
Sale Sold out
In Stock
CHN This item is shipped from China.
Processed in 0–3 days
Quantity
Product Details
1. Replacement laptop screen panel
2. High resolution: 1920 x 1080 pixel
3. Diagonal screen size: 13.3 inch
4. Backlight Lamp: WLED type
5. Interface: 30PIN
6. Screen type: IPS TFT LCD
7. Contrast Ratio: 800:1
8. Luminance: 300cd/m
9. Display scale: 16:9
10. Active Area: 293.472 x 165.078mm
11. Size: 300.26 x 187.45mm